O nas

DJ na wesele

Mariusz Nowak i Patryk Nowak

Dj na wesele i nie tylko

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w graniu na imprezach i profesjonalnej konferansjerce, a wypełnienie parkietów uroczystości weselnych i imprez firmowych uśmiechniętymi gośćmi, jest celem każdego wydarzenia, które współtworzymy.

Pracowaliśmy na imprezach w obecności Prezydenta RP i gwiazd polskiej estrady, graliśmy w trakcie kameralnych przyjęć weselnych i balów na 300 par. Od zawsze zależało nam, aby nasze imprezy były tak wyjątkowe, jak ludzie, dla których pracujemy jako Dj na wesela czy Dj na imprezy firmowe.

Możecie być pewni, że niezależnie od typu wydarzenia, zawsze dążymy do personalizacji każdego możliwego szczegółu, tak aby realizować wizje firm i ludzi, którzy zaufali nam w ważnych dla nich chwilach. Rozumiemy znaczenie Waszych wesel, rocznic firmowych oraz przyjęć rodzinnych. Dlatego zapewnimy Wam rozrywkę, której nigdy nie zapomnicie.

Uważamy się za profesjonalistów... i dla nas nie jest to puste słowo. To słowo oddaje nasze pełne zaangażowania podejście do klientów i ich gości.

Rozświetl swoje wydarzenie

Inwestujemy w sprzęt muzyczny i oświetlenie. Chcesz zobaczyć nas w akcji? Napisz postaramy się to zorganizować i pokazać jak fantastycznie możemy nagłośnić i oświetlić Twoją salę.