Saksofon na weselu

Karol Wieczorek – DJ + Saksofon na weselu i przyjęciu

Jeśli zastanawiacie się, jak uświetnić swoje przyjęcie weselne, sprawić, że pozostanie ono w pamięci gości na dłużej, to nasza nowa propozycja będzie do tego idealna. Saksofon na weselu w Krakowie – nowoczesny oraz zadziorny dźwięk saksofonu w połączeniu z profesjonalnymi aranżacjami muzycznymi zapewnią niesamowite wrażenia dla każdego słuchacza. Przedstawiamy Pana…
saksofon na weselu

Karol Wieczorek

Karol Wieczorek – saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
W 2013r. ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Karol udziela się w licznych formacjach muzycznych: zespołach jazzowych, orkiestrach rozrywkowych, sekcjach dętych.

Wraz z „Dziubek Band” doszedł do półfinału programu „Mam talent” oraz kilkukrotnie występował w programie „Jaka to melodia”. Współpracował także z wieloma DJ-ami grając muzykę klubową m. in. w Cherry Club Wrocław oraz w poznańskim klubie „Pacha”. Z grupą bluesową Dr Blues & Soul Re Vision brał udział w największych festiwalach w Polsce oraz za granicą (m. in. International Blues Challenge 2015 w Memphis, TN [USA] ). Współpracował m.in. z: Krystyną Prońko, Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi, Anią Karwan, Kasią Kowalską, Mają Hyży, Asteyą Dec, Natalią Lubrano, Alicją Janosz.