Skrzypce na ślubie i weselu

Skrzypce na ślubie w Krakowie

Oprawa muzyczna ślubu w postaci delikatnych dźwięków skrzypiec, czy to w plenerze, czy też w kościele nie jest niczym nowym i można śmiało powiedzieć, że często spotykanym na ślubach jako dodatek do tradycyjnej muzyki w kościele. Jednakże nasza oferta to coś więcej niż tylko skrzypaczka na ceremonię ślubną. Cudowny muzyk, kobieta o wielkim talencie muzycznym i pięknym uśmiechu – Agnieszka Matusik zachwyci wszystkich gości i uświetni muzyką każdą uroczystość!

Agnieszka Matusik Violin – skrzypaczka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. S. Wiechowicza. Swoje umiejętności muzyczne rozwijała również w Państwowej Szkole im. W. Żeleńskiego oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki rozrywkowej. Skrzypaczka posiadająca ogromne doświadczenie na scenie klubowej, na której po raz pierwszy pojawiła się już w 2009 r., współpracując z wieloma klubami muzycznymi na obszarze Polski oraz poza jej granicami, koncertując na terenie całej Europy. Biorąca udział w wielu projektach muzycznych zarówno jako solistka współpracująca z wieloma Dj, jako członek orkiestry a także współtworząc najbardziej energetyczny, kobiecy zespół muzyczny, który bezkompromisowo łączy klubowe style muzyczne, tworząc wybuchową mieszankę energii na scenie.

skrzypaczka na ślub

Pochodzi z Krakowa i to właśnie Kraków jest jej miejscem na ziemi i źródłem: inspiracji, doświadczeń muzycznych, możliwości, rozwoju własnych umiejętności i tworzenia. Podczas improwizacji tworzy nieszablonowe połączenia, przeplatając liryczne brzmienie skrzypiec z muzyką klubową. W sposób mistrzowski łączy muzykę klasyczną i elektroniczną. Wieloletnie doświadczenie z muzyką na scenie klubowej, talent i pokaźny wachlarz umiejętności pozwala na oczarowanie i porwanie publiczności w magiczny świat muzyki.

Zainteresowanych dodatkową oprawą muzyczną ślubu i wesela zapraszamy do kontaktu.